Myrtha pools

Myrtha Pools® jest komercyjną organizacją firmy A & T Europe S.p.a., a zarazem europejskim producentem niecek basenowych działającym na terenie całego świata. Firma powstała w 1961 roku w północnych Włoszech i do dnia dzisiejszego tam jest jej siedziba. Obecnie zatrudnia ok. 250 pracowników oraz współpracuje z 200 dystrybutorami partnerskimi na całym świecie.

Myrtha Pools stawia na efektywne wykorzystywanie materiałów, wysoką jakość i włoski styl i na tym opierają się prowadzone przez nich działania. Dzięki ciągłym badaniom i rozwojowi Myrtha Pools osiągnęła liczne przełomy technologiczne w sektorze produkcji basenów, tym samym dochodząc do najbardziej zaawansowanych technologii. Łącząc to wszystko otrzymujemy światowego lidera w dziedzinie budowy basenów.

W zakładzie produkcyjnym w Castiglione delle Stiviere każdego roku produkuje się około 1500 basenów, w tym ok. 300 basenów komercyjnych. Myrtha Pools® zbudowało baseny w ponad 70 krajach na całym świecie: od Islandii do Arabii, z Brazylii do Japonii, z USA do Australii pracując nawet w skrajnych warunkach klimatycznych i środowiskowych.

Technologie Myrtha Pools® zostały zastosowane w największych i najbardziej prestiżowych imprezach sportowych takich jak Igrzyska Olimpijskie.

Firma Aqua Pools jest autoryzowanym dystrybutorem

Międzynarodowa lista referencji Myrtha Pools

A&T Europe Spa

Via Solferino, 27 – P.O. Box 7 – 46043 Castiglione delle Stiviere (MN) – Italy

Tel. +39 0376 94261

VAT no. IT00141030205
Mantua Company Register and Tax code no. 00141030205