Kontakt

AQUA INTERKIS Sp. z o.o. Sp. k.
Ul. Chwaszczyńska 5
8
1-571 Gdynia
email: interkis@interkis.pl

tel: +48 58 765 08 40
NIP: PL 584-273-99-49

Sekretariat
Dorota Grzyb
tel: +48 513 167 376 +48 58 765 08 40
Fax: +48 58 340 47 32
sekretariat@interkis.pl
interkis@interkis.pl
Księgowość:
Aleksandra Szczerba
tel: +48 58 765 08 40
ksiegowosc@interkis.pl
Dział handlowy: filtry do wody / baseny Myrtha Pools
Dyrektor handlowy
Mateusz Szturomski
+48 502 245 361 +48 58 765 08 40
m.szturomski@interkis.pl
Kierownik działu handlowego i serwisu
Tomasz Sadowski
tel: +48 508 897 784 +48 58 765 08 40
t.sadowski@interkis.pl
Specjalista ds. Handlowych
Leszek Siwiak
tel: +48 502 912 754 +48 58 765 08 40
l.siwiak@interkis.pl
Dział obsługi inwestycji
Kierownik działu inwestycji
Filip Szweda
tel: +48 518 335 153
f.szweda@interkis.pl
Inżynier kontraktu
Jan Satora
tel: +48 513 164 939
j.satora@interkis.pl
Inżynier kontraktu
Arkadiusz Szetela
tel: +48 503 982 691
a.sztela@interkis.pl
Stażysta w dziale inwestycji
Klara Słupska
tel: +48 765 08 40
k.slupska@interkis.pl

Jeśli chcesz zostać naszym Dystrybutorem, to zgłoś się do nas. Zapewniamy dostęp do najwyższej jakości produktów preferencyjnych cenach dystrybutorskich, kompleksowe wsparcie techniczne i marketingowe.

Dystrybutor AQUA INTERKIS na terenie:
Litwa, Łotwa, Estonia, Obwód Kalliningradzki Federacji Rosyjskiej, Bułgaria
UAB KOMANDRA
Vilnius g.26-5
Šalčininkai

Dyrektor handlowy:
Tadeušas Lavrenovas
tel: +370 69 002 002
lavrenovas@interia.pl