Kontakt

AQUA POOLS Sp. z o.o. Sp. k.
Ul. Armii Krajowej 4B
8
3-330 Pępowo, k. Gdańska
email: interkis@interkis.pl

tel: +48 58 765 08 40
NIP: PL 584-273-99-49

Sekretariat

kom: +48 513 164 939
tel: +48 58 765 08 40
fax: +48 58 340 47 32
sekretariat@aquapools.pl
interkis@interkis.pl
Księgowość:

tel: +48 58 765 08 40
ksiegowosc@interkis.pl
Dział handlowy: filtry do wody / baseny Myrtha Pools
Dyrektor handlowy
Mateusz Szturomski
Biuro handlowe:
81-342 Gdynia
ul. Waszyngtona 34/36
+48 502 245 361 +48 58 765 08 40
mateusz.szturomski@aquapools.pl
Kierownik działu handlowego i serwisu
Tomasz Sadowski
tel: +48 508 897 784 +48 58 765 08 40
tomasz.sadowski@aquapools.pl
Kierownik Projektu
Leszek Siwiak
tel: +48 502 912 754 +48 58 765 08 40
leszek.siwiak@aquapools.pl
Dział obsługi inwestycji
Inżynier sprzedaży
Filip Szweda
tel: +48 518 335 153
filip.szweda@aquapools.pl

Jeśli chcesz zostać naszym Dystrybutorem, to zgłoś się do nas. Zapewniamy dostęp do najwyższej jakości produktów preferencyjnych cenach dystrybutorskich, kompleksowe wsparcie techniczne i marketingowe.

Dystrybutor AQUA POOLS na terenie:
Litwa, Łotwa, Estonia, Obwód Kalliningradzki Federacji Rosyjskiej, Bułgaria
UAB KOMANDRA
Vilnius g.26-5
Šalčininkai

Dyrektor handlowy:
Tadeušas Lavrenovas
tel: +370 69 002 002
lavrenovas@interia.pl