O nas

Firma AQUA POOLS SP. Z O.O. SP. Kzostała założona przez Zenona Szturomskiego, który działalność w zakresie inżynierii uzdatniania wody prowadzi od 1992r. Dzięki 25-letniemu doświadczeniu oraz ciągłej pracy przy coraz to nowszych i ciekawszych projektach Stacji Uzdatniania Wody, Zarząd spółki rozwija oferowane produkty i usługi z dziedziny inżynierii środowiska.

Naszymi odbiorcami są m.in.: Urzędy Gmin, Zakłady Komunalne, firmy produkcyjne, szpitale, hotele, ośrodki wypoczynkowe, szkoły.

Firma na co dzień zajmuje się 

  • projektowaniem i budową stacji uzdatniania wody,
  • doborem filtrów zmiękczania czy odżelaziania wody dla użytkowników domowych i komercyjnych,
  • budową basenów w technologii Myrtha Pools oraz doborem i montażem technologi uzdatniania wody basenowej.
WIZJA:

W branży uzdatniania wody chcemy być postrzegani jako Partner oferujący ekologiczne, energooszczędne i innowacyjne rozwiązania. W naszej wizji jesteśmy Liderem, który gwarantuje komfort użytkowania, stosuje w swoich rozwiązaniach wysokiej jakości, markowe produkty (Cintropur, Clack, Fleck, Autotrol, Structural), a przede wszystkim swoją wiedzę wykorzystuje do dostosowania indywidualnych potrzeb Klientów.

WARTOŚCI:

Wierzymy, że działanie w zgodzie z wyznaczonymi wartościami pozwala osiągnąć najlepsze efekty. Nasza praca zarówno dla Zarządu jak i Pracowników jest czymś więcej, niż codziennym wykonywaniem obowiązków. To nasz sposób na życie, które wpływa na nasze zdrowie, naszą aktywność i energię.

Przywództwo

– odwaga w kierowaniu nowej, lepszej przyszłości
Ambicja

– wykorzystywanie zbiorowej mądrości

Sukces

– stała ocena efektów naszej pracy i podnoszenie poprzeczki
Jakość

– cokolwiek robimy, robimy to dobrze
Atmosfera

– kształtowanie przyjacielskich i pełnych zaufania relacji

Nasza PRACA, jest naszą PASJĄ, dlatego zaangażowani jesteśmy sercem i umysłem.